Зовнішня реклама: Інформаційні стенди

Понеділок 4 Листопада, 2013

Інформаційний стенд – це стенди,Які мають різну інформацію про підприємства та установи, їх послуги і товари. Інформаційні стенди розміщуються в офісах, торгових приміщеннях, громадських будівлях. Відрізняються вони від рекламних щитів наявністю більш докладної інформації. Перевагою інформаційних стендів є:

  • практичність;
  • інформативність;
  • доступна ціна;
  • універсальність.

Інформаційні стенди бувають різних видів. Стенди з постійною інформацією мають спрощену конструкцію. Більш складну конструкцію мають стенди із змінною інформацією (оснащуються спеціальними кишенями або напрямними, можливо оформлення покриттям під магнітні кріплення). Стенди можуть ділитися з урахуванням внутрішнього і зовнішнього використання. Вони можуть бути стаціонарні і виносні, з підсвічуванням і без нього. Стенди можуть поєднуватися з іншими видами рекламної продукції – наприклад, з покажчиками, вивісками . Останнім часом збільшується кількість замовлень вуличних інформаційних стендів з можливістю захисту від дощу. Такі конструкції замовляють органи місцевого самоврядування, ОСББ, кооперативи, великі виробничі підприємства.

Найбільш часто у Фарба замовляють куточки покупця і споживача , дошки всіляких оголошень, дошки з курсами валют для банків, стенди з зразками продукції < / em>. Підприємство може виготовити інформаційні стенди будь-яких розмірів, будь-якої кількості, з різними видами кишень для різних видів продукції, з рамкою і підлоговим тримачем, виносні стенди . До стендів зі змінною інформацією можлива підготовка спеціально оформлених рекламних буклетів або візиток, інформаційних листків.

Нанесення інформації на стенд здійснюється за допомогою самоклеющейся плівки , методом широкоформатного друку , за допомогою світлових елементів. Для виготовлення стенду використовується пластик, нержавіюча сталь, алюмінієвий профіль.

Фахівці Фарба підкажуть Вам, як правильно організувати і оформити інформаційний стенд , оскільки від правильного оформлення залежить ефективність роботи такої конструкції.