Зовнішня реклама: вивіски

Понеділок 4 Листопада, 2013

Одним з напрямків діяльності Фарба є виготовлення зовнішньої реклами . Такий вид реклами є найбільш старий і самий використовуваний на сьогодні. Під зовнішньою рекламою розуміють засіб комунікації у вигляді певної конструкції. Слід зазначити, що існує значна кількість видів зовнішньої реклами: різні вивіски, дахові установки, об’ємні букви, різноманіття світлових коробів, штендери, вітрини, козирки, різні установки на будівлях тощо. Одним з видів зовнішньої реклами є вивіски . Існує вузьке та широке трактування вивіски. Вузьке трактування відображено в законі України «Про рекламу». Згідно ст. 9 закону вивіска з інформацією про підприємство, знаку для товарів і послуг не вважається рекламою. І ширше, згідно з яким вивіска – це безліч різних варіантів оформлення рекламного характеру.

Фахівці Фарба трактують вивіску як обличчя компанії. Тому вивісці необхідно приділяти особливо пильну увагу. Компанія Фарба виготовляє вивіски двох видів: світлові і не світлові. У першому випадку застосовується різне підсвічування, для чого використовуються люмінесцентні лампи, неонові трубки, світлодіоди. На ваше замовлення можуть бути виготовлені різні світлові короби або покажчики, світлові панель-кронштейни, широкий асортимент об’ємних світлових букв або псевдооб’емних букв з неонової, світлодіодним контражурной підсвічуванням.

Асортимент несвітлових вивісок , які може виготовити для вас Фарба включає значний асортимент об’ємних і псевдооб’емних букв, різні фризи вивіски на метало каркасі з повнокольоровим друком або ж вивіски на ПВХ-пластику і стільниковому полікарбонату. Дуже важливою перевагою є те, що макет кожної виготовленої вивіски узгоджується з конкретним клієнтом, обов’язково враховує його побажаннями, умови розташування. Процес виготовлення вивісок включає виготовлення дизайн-макету, виготовлення вивіски, монтаж вивіски. Фахівці Фарба завжди допоможуть знайти оптимальний варіант з урахуванням Ваших побажань, проконтролюють якість виконаних робіт, якість готової вивіски.