Виготовлення вивіски для кав'ярні

Замовте виготовлення вивіски для кав'ярні

Етапи розробки

  • Візуалізація вивіски
  • підготовка макету для вивіски
1

Розробка макету

В графічній програмі типу CorelDRAW або Adobe Illustrator розробляємо макет майбутньої вивіски та робимо розкрій матеріалів.

Підготовка матеріалів для лайтбокса
2

Підготовка матеріалів

Вирізаємо заготівки з потрібних для виготовлення матеріалів. В даному випадку це прозорий акрил (оргскло), ПВХ пластик, чорний акрил та інше.

Поклейка плівки на лайтбокс
3

Поклейка сюжету на плівці

В даному випадку у нас вивіска з 3D ефектом, тобто деякі елементи виступають за загальній контур вивіски як у площині так і об’ємі. Для економії часу, заздалегідь підготуємо їх до встановлення на лайт-бокс. Заклеїмо сюжетом на плівці так званим методом «на мокру». Та залишимо в теплому місці для подальшого висихання вологи з клейової основи плівки.

  • Склейка лайтбокса
  • Склейка борта лайтбокса
4

Склейка лайтбокса

Починаємо склейку лайт-боксу. До світлової акрилової частини приклеюється пластиковий ПВХ борт. Паралельно виготовляється задня частина, на яку вподальшому буде встановлено всю світлотехніку (світлодіодна стрічка, модулі, димер, блок живлення)

Монтаж світлододної стрічки
5

Монтаж світлодіодів

Приступаємо до монтажу підсвітки. Вклеюємо ЛЕД стрічку та модулі у визначені місця. Оскільки наш виріб матиме анімацію підсвітки, то нам необхідно встановити димер, що буде контролювати роботу світлодіодів.

  • Зборка лайтбокса
  • Лайтбокс з три де ефектом
6

Фінальна зборка

Фінальна зборка вивіски та контроль роботи вивіски. В цьому процесі ми збираємо разом задню та лицьову частину вивіски, вклеюємо об’ємні елементи, що підготували на першому етапі. Після того як лайт-бокс набуде завершальної форми перевіряємо справність роботи всіх світлових частин, залишаючи їх ввімкненими мінімум на одну добу.

Лайтбокс всередині кав'ярні
7

Готовий лайтбокс

Вивіска готова до монтажу на об’єкті замовника. Професійна бригада монтажників виконує свою роботу швидко та якісно.

Відео розробки

Маєте схожий проект?