Замовте брендування на свої автівки

По самим низьким цінам в Україні!

Етапи розробки

Підготовка макета
1

Виготовлення макету

Виконання замовлення починається з виготовлення макета за вимогами замовника і підготовці його до друку. Ми підганяємо його в розміри, які перед цим зняли з автомобілів, з урахуванням ручок, петель і інших об’єктів, які розміщені на поверхні бортів і дверей авто. Інформацію розміщуємо так, щоб вона не зрізалася після поклейки і нічим не закривалася (наприклад, ручкою задніх дверей).

Друк на самоклеючій плівці
2

Друк макету

Після підготовки і перевірки замовником, макет запускаємо в друк на цифровому інтер’єрному принтері з відмінною якістю, як для поклейки на авто. Друк проводиться екосольвентними фарбами, які зберігають свій колір і насиченість довгий час, на самоклеючій плівці, яка підбирається виходячи з бюджету клієнта і бажаних технічних характеристик.

Ламінування зображення ї
3

Ламінування зображення

Коли всі зображення віддруковані, покриваємо плівку захисною ламінацією, яка має достатню товщину, щоб протистояти стиранню фарби і подряпин, які можуть з’явиться в процесі експлуатації авто. Якщо зробити ламинацію тонше, ніж плівка, на яку нанесений друк, то усадка відбуватиметься нерівномірно, що негативно позначиться на нклейках через деякий час.

Підрізка в розмір
4

Підрізання під розмір

Після ламінування зображення підрізають в розмір і перевіряються на якість виготовлення перед наклеюванням.

  • Обклейка рекламою грузового автомобіля
  • Поклейка рекламних наклейок на авто
  • Поклейка плівки на авто
  • Грузове авто з рекламой
  • Наклейки на грузові автівки
  • Реклама для грузових автівок
  • Брендування грузового автомобіля
  • Брендоване авто
5

Поклейка зображення

Перед наклеюванням на авто, поверхня миється і знежирюється для того, щоб клей максимально міцно приклеївся до поверхні. Роботи виконуються професіоналами, які мають багато досвіду в цій сфері, дотримуючись всіх правил. У разі, якщо поверхня складається з окремих панелей, плівка розрізається між панелями, для запобігання відклеювання в цих місцях. Фінальним етапом брендування є прогрівання монтажним феном всіх країв і нахльостів, тобто тих місць, де може початися відклеювання плівки. 

Відео розробки

Маєте схожий проект?