Банер для конструкції «Ролл-ап»

Замовте виготовлення банера для конструкції «Ролл-ап»

Банер для конструкції «Ролл-ап» - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклейка плівка PoliPrint (Стандарт)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити заказ
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

Банер для конструкції «Ролл-ап»

Розсувна установка Roll-up стійко увійшла в PR-практику. Її назва виникла від роллерних кріплень рекламного полотна. Яскравий «Ролл-ап» банер виступає найкращим вибором для представлення компанії або переваг продукції. Зображення може розміщуватися з одного або двох сторін банера «Ролл-ап» стенду. Таке розташування дозволяє розмістити кілька інформаційних блоків, значно збільшити кількість їх переглядів.
Банер Roll-up відрізняється компактністю. Він легко вміщається в спеціальний тубус. Зібрати мобільну конструкцію може кожен, навіть не маючи спеціальної підготовки. Легкість стенду полегшує його переміщення з точки на точку.

Особливості каркаса Roll-up банера

Міцний каркас Roll-up банера часто складається з алюмінієвого корпусу і пружинного блоку. Останній розміщується під верхньої каркасної рейкою і на нього потім намотується безпосередньо сам «Ролл-ап» банер. Постер може бути виконаний з армованої вінілової тканини, фотопаперу, ламінованого полотна з поліпропіленавініла, набагато рідше застосовується атлас.
Пружини дозволяють з легкістю розмотувати рекламне полотно, а потім повертати його назад. Для запобігання мимовільного змотування постера, його край закріплюють внизу корпусу.
Конструкція стенду для банера «Ролл-ап» може встановлюватися на підлозі або підвішуватися. Розрізняють також динамічні моделі. Останні дозволяють розмістити кілька постерів на касеті, щоб періодично їх перемотувати. При цьому банери для стенду «Ролл-ап» мають індивідуальні пульти дистанційного керування.

Друк зображення на банері «Ролл-ап» стенду

Банер Roll-up можна застосовувати як окрему презентаційний майданчик:

  • в торгових і бізнес-центрах;
  • на ресепшені ресторанно-готельних комплексів;
  • в фойє будинків культури.

«Ролл-ап» банер варто вибрати при необхідності часто замінювати інформаційне полотно з метою рекламації продукції на невеликих площах. Він підійде для монтажу легких двосторонніх рекламоносіїв в громадських місцях. Банер «Ролл-ап» допоможе продемонструвати інноваційний підхід до рекламного просування. Розмір конструкції можна підібрати за бажанням.
Нанесення зображення на полотно «Ролл-ап» стенду співробітниками компанії «Фарба» в Києві проводиться методом широкоформатного друку. Остання надає можливість отримати яскраву картинку з найтоншої опрацюванням всіх необхідних деталей, збереженням чіткої передачі кольору.

 
Читати далі

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності