Виготовлення рекламної банерної сітки

Замовте широкоформатний друк на банерній сітці

Банерна сітка - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклейка плівка PoliPrint (Стандарт)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити заказ
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

Банерна сітка

Здійснення друку на сітці дозволяє забезпечити розміщення реклами на плакатах значного розміру. Вона використовується для виготовлення різного роду декорацій, а також перегородок і будівельних огорож. Така методика може застосовуватися для закриття будівель, що знаходяться на реставрації. Друк на банерній сітці, крім рекламної функції, виконує і інші. За допомогою подібної конструкції забезпечується захист вулиці від будівельного сміття і пилу, а будівельники захищені від вітру. Банерну сітку купити можна для використання в якості тіньового навісу. Вона не захищає від дощу, зате не пропускає сонце. Сітка банерна з фотодруком застосовується для оформлення торгових центрів, фасадів будівель, всередині і зовні приміщень.

Переваги друку на банерній сітці

У виробництві банерної сітки використовується полівінілхлорид, який представляє собою ударостійкий пластик білого забарвлення. Для останнього характерна виконана з ниток поліефіру внутрішня основа. В результаті сітка для банера не сприйнятлива до дії кислот, лугів, вихлопів газів, розчинів солей та ін.

Сітка банерна має певні переваги:

  • з легкістю клеїться до основи;
  • добре відображає колір;
  • оперативно при необхідності знімається;
  • переносить дощ, сонце і інші атмосферні явища.

Для фіксації ПВХ-тканини використовуються люверси. Зображення наноситься на плівку сольвентними і екосольвентними чорнилами. Ще один поширений метод – шовкотрафаретний друк.

Купити рекламну банерну сітку на вікна в Києві

Ціна банерної сітки залежить від типу і технології виробництва. Краще переважно використовувати матеріали, які пройшли обробку хімічними речовинами для запобігання забруднення зображення.
Банерна сітка на вікна, в залежності від наявності поліефірних ниток, буває армованої і неармованої. Вона розділяється на дрібно – і крупнокоміркова з урахуванням кількості, а також розміру осередків. Рекламна сітка на вікна має невеликий розмір. Для габаритних банерів використовуються великі моделі.

 
Читати далі

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності