Виготовлення куточків споживача Київ

Закажите оформление уголка покупателя от 300 грн.

Куточок споживача - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклейка плівка PoliPrint (Стандарт)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200грн
Оформити заказ

Виготовлення куточків споживача в Києві

Куточок покупця являє собою інформаційний стенд, який містить всі необхідні документи, що регламентують діяльність підприємства, відносини між покупцем і продавцем, обов’язки продавця перед споживачем і контролюючими органами. Даний стенд повинен бути розташований на видному місці підприємства.

Куток покупця (куток споживача) що має бути? Часто оформлення куточка споживача в Україні, змушує нас замислитися які повинні бути вимоги до його оформлення. Чи то це буде куточок споживача в магазині, то це буде куточок споживача в аптеці, то чи в кафе, турагенції, перукарні і т.д.Ви можете замовити куточок споживача перейшовши за посиланням.

Давайте розберемося, які документи куточок споживача повинен мати. Згідно п. 53 порядку заняття торговельною діяльністю і правил торговельного обслуговування населення, затвердженого постановою КМУ від 08.02.95 р №108, суб’єкти господарської діяльності зобов’язані обладнати в торговельному залі на видному місці інформаційний стенд «Куточок споживача» (Куточок покупця) .

Де міститься інформація для покупців, адреси та номери телефонів органів, що забезпечують державний захист прав споживачів, а також даний порядок і правила. Книга відгуків і пропозицій громадян установленого зразка повинна знаходитися в торговому залі на видному та доступному для покупців місці. Оформлення «Куточка споживача«, іншими словами «Куточок покупця» вимоги:

По-перше, Куточок споживача (Куточок покупця,) повинен мати правильно оформлену назву: – Куточок споживача (Куточок покупця,), (повна назва суб’єкта підприємницької діяльності відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію).

По-друге, повинні бути, як мінімум, наступні документи для Куточка покупця (Куточок споживача,) у вигляді окремих книжок або підшивок, при цьому можна виставляти кілька таких брошур в одне віконце інформаційного стенду одночасно – один за одним:

– Закон України від 12.05.91 р №1023-ХІІ «Про захист прав споживачів»;

– відповідні правила торгівлі;

– Порядок заняття торговельною діяльністю і правила торговельного обслуговування населення, затверджений постановою КМУ від 08.02.95 р №108.

Крім того, в Куточку покупця України повинен бути такий перелік документів:

– Книга відгуків і пропозицій громадян установленого зразка;

– інформація про легітимність суб’єкта підприємницької діяльності (далі – СПД) і його торговельної діяльності (копії свідоцтва про державну реєстрацію СПД, отримані ліцензії, дозволи, патенти і т. П.);

– адреси та номери телефонів: спеціально уповноваженого територіального органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів або місцевого органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики щодо захисту прав споживачів; відділу торгівлі та відділу цін місцевого органу виконавчої влади; керівництва СПД. На завершення хотілося б нагадати, що замовити інформаційний стенд «Куточок покупця» можна тут. Ми здійснюємо доставку стендів «Куточка споживача» по всій Україні. Отже, перейдемо від законодавчої гілки до складових Куточка споживача.

Найчастіше, головними матеріалами, які використовується для виготовлення Куточка покупця, стендів, інформаційних табличок, неонових вивісок, лайтбоксів, ростових фігур, адресних табличок і т.д. є композит, акрил, металопластик, або ПВХ. Дані матеріали мають різні характеристики: У кожного різна товщина (вона варіюється від 1 мм. До декількох см.). Максимальна довжина і ширина може досягти трьох метрів (цільного стенду), тому для створення будь-якого інформаційного стенду або вивіски, матеріал обов’язково ріжеться.Зображення або інформація, яка буде нанесено на куточок покупця, зазвичай виготовляється з плівки оракал (Oracal).
1) Широкоформатний повнокольоровий друк на плівці оракал;

2) Плотерна порізка з плівки оракал. Куточки покупців або інформаційні стенди, зроблені з пластика або ПВХ дуже довговічні.

На Куточку покупця легко змінюється інформація, для цих цілей призначені кишені з прозорого пластика. Також застосовується аплікація з кольорових самоклеючих плівок, нанесення тексту і повнокольоровий друк. Крім представлених варіантів розміщення кишень і типових розмірів можливе виготовлення стендів будь-якої конфігурації на замовлення. Кількість кишень, їх розміри, товщину, розташування і оформлення можна вибрати за вашим бажанням.

Телефонуйте нам за номером 044 232 15 07 і наші менеджери розрахують Вам точну вартість Вашого замовлення.

 
Читати далі

Відео відгуки наших клієнтів

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

5
Оцінка 5,0
5 з 5 зірок (на основі 4 відгуків)
Залиш відгук
Софья
02.12.2020
Оцінка 5,0

Заказали уголок на три кармана + один еще для книги жалоб. Довольны результатом и скоростью изготовления, а главное – качеством, так как до этого нам продали уголок, в котором карманы были меньше, чем лист А4.

Лера
28.05.2020
Оцінка 5,0

Спасибо менеджеру компании Фарба за профессиональный подход к своей работе. Изготовили для сети магазинов уголки потребителя с оригинальным дизайном и размещением карманов

Андрей
16.09.2018
Оцінка 5,0

Делал заказ уголка покупателя по индивилуальному макету. Дешевле купить уже готовый, но если нужно сделать оригинальный с логотипом компании, то работники «Фарба» справятся с этой задачей на ура.

Євген
06.01.2018
Оцінка 5,0

Кармани на куточку покупця прикріпленні оригінальним способом, а не на двосторонній скоч, що придає йому більш гарного та солідного вигляду, порівняно зі стандартними.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

Запитання та відповіді

Часто задавані питання

Як розрахувати вартість широкоформатного друку?

Вартість широкоформатного і інтер’єрної друку розраховується індивідуально для кожного замовлення, виходячи з розмірів виробу, типу використовуваного матеріалу і післядрукарської обробки (Установка люверсів, ламінація, контурна порізка тощо). Вартість можуть порахувати наші менеджери за запитом, або скористайтеся калькулятором, який розміщений на сайті. У формуванні ціни виробу немає ніяких прихованих платежів, ми можемо відразу розрахувати вартість виробу з урахуванням знижки на об’ємному замовленні, що виділяє нас з безлічі конкурентів.

Навіщо потрібно робити ламінацію віддрукованих зображень?

Ламінація віддрукованих зображень на самоклеючій плівці часто потребує захисної ламінації. Вона потрібна для того, щоб запобігти механічним пошкодженням (подряпини, потертості) фарби, якою надруковано саме зображення. Ламіновані наклейки не пошкодяться при наклеюванні та подальшій експлуатації, частково будуть захищені від вигорання, так як ламінація перешкоджає вільному проходженню сонячних променів, так само їх краще клеїти, так як товщина більше в два рази. При виборі ламінації потрібно брати до уваги товщину плівки, на яку вона буде наноситься. Товщина ламінації повинна бути саме така, як товщина плівки, інакше можуть бути проблеми через нерівномірну усадку незадовго після поклейки. Наша компанія не економить на матеріалах, а використовує для роботи тільки ті, які підходять за якістю і характеристикам.

Як зробити замовлення на оформлення вітрин?

Для того, щоб зробити замовлення з брендування вітрин, потрібно зв’язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом з наданих на сайті. Ми порахуємо вартість Вашого замовлення, щодо розмірів, якщо таких немає, то приїде наш фахівець для їх зняття і обговорення видів матеріалів, що будуть використовуватися. Протягом короткого часу ми дамо повний кошторис по роботам і повідомимо можливі терміни виготовлення.
Після передоплати за кошторисом запустимо замовлення в роботу. Дизайн макетів може розробити наш дизайнер, якщо це буде потрібно. Вартість замовлення не може змінюватися в процесі роботи, якщо не будуть вноситися зміни в техзавдання на замовлення. Всі моменти на замовлення обговорюються відразу і, працюючи з нами, Ви будете впевнені в якості робіт і матеріалів. Так-же наша компанія завжди дотримується раніше обумовлених термінів виготовлення, що не приведе до перенесення дати відкриття, або втрати потенційних клієнтів.

Які види банера використовуються при виготовленні?

При виготовленні банерів використовуємо такі види матеріалу:

  • Банер литий. Цей вид матеріалу підходить для односторонніх банерів, які розміщуються на вулиці. Має щільність 450 гр / м2, відмінно витримує перепади температур, вітрові навантаження.
  • Банер ламінований. Цей матеріал використовують в основному для внутрішнього розміщення, або для зовнішнього на невеликі терміни експлуатації, як економ варіант. Має щільність 440 гр / м2, менш стійкий до навантажень і перепадів температур, ніж литий банер.
  • Банерна сітка. Використовується для виготовлення банерів, які будуть піддаватися великим вітровим навантаженням, а також банерів, через які частково має проходити світло. Щільність банерної сітки 280 гр / м2, що дозволяє легко її монтувати на великій висоті дякуючи малій вазі.
  • Двосторонній банер блокаут. На цьому матеріалі можна зробити друк з обох сторін, так як обидві сторони мають спеціальний шар, на який лягає фарба. Усередині банера є шар, який блокує світлові промені, що необхідно для двостороннього друку, так як інакше буде просвічуватися зображення, яке нанесено на зворотному боці. Щільність такого банера 510 гр / м2.
Який максимальний розмір банера можна надрукувати?

Максимальна ширина рулону, з якого друкується банер – 3,2метра, довжина 50 метрів. Приблизно такий розмір може бути надрукований цільним шматком. Якщо потрібен виріб більший по ширині, або висоті, то застосовується спайка. Зображення друкується з частин, після чого паяється в загальне. Розміри такого банера обмежуються тільки можливістю його змонтувати і транспортувати через велику вагу.

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності