Замовте ремонт рекламного носія

Виїзд спеціаліста на діагностику

Ремонт рекламних носіїв - ціна в Києві

Калькулятор розрахунку вартості

Тип друку
Матеріал
Самоклейка плівка PoliPrint (Стандарт)
Розміри і тираж
Додаткові параметри
Довжина кроку кріплення в см
Варіанти кріплення люверсів
По всьому периметру (Кожні 30 см)
Разом
200 грн*
Оформити заказ
Режим роботи:
Пн - Пт з 9:00 по 18:00

*ціна без вартості дизайну макета для друку

Ремонт рекламних носіїв у Києві

Як відомо, немає нічого вічного. І навіть найякісніший і професійно виготовлений рекламний носій під впливом часу, погоди та інших зовнішніх факторів рано чи пізно виходить з ладу. Згаслі світлові короби, літери, що розвалилися, розбиті стекла, розірвані банери – таке явище, на жаль, можна побачити на наших вулицях нерідко і те, що колись було рекламою, перетворюється на її повну протилежність. Зрозуміло, тому, хто хоч трохи переймається своїм підприємством або закладом, залишати без уваги зламані рекламні конструкції неприпустимо.

Фахівці нашої компанії швидко та якісно зроблять ремонт, монтаж чи демонтаж рекламних носіїв будь-якої складності. Нерідко буває, що на перевірку все виявляється не так страшно і весь ремонт полягає лише в зміні однієї або двох деталей, що вийшли з ладу. У той же час, ремонт може вимагати глобальних поправок до редизайну конструкції, що обійдеться дешевше, ніж виріб з нуля, але в той же час матиме відчутний ефект новизни.

При всьому бажанні підтримувати рекламну вивіску або короб у хорошому стані, у жодному разі не варто займатися самодіяльністю та пробувати ремонтувати вироби самостійно. Це може лише погіршити стан справ, адже дуже часто такий ремонт потребує застосування спеціальної техніки та засобів. Довірте цю справу професіоналам, які знають усі нюанси.

Фахівці нашої компанії виконають ремонт не лише власних виробів, а й рекламних носіїв, які замовлені в інших організаціях. Ми здійснюємо як гарантійне, так і післягарантійне обслуговування. Друге життя вашій вивісці додасть якісний клінінг (мийка), виконаний нашими співробітниками. Перш ніж приступити до ремонту безпосередньо, фахівець нашої компанії виявить усі наявні дефекти та визначить причини несправності. Виходячи з цього, буде складено кошторис, що включає вартість робіт і необхідних матеріалів. Зверніть увагу: виїзд спеціаліста також має бути оплачений.

Сподобались наші роботи?
Залиште відгук та отримайте 5% знижку!

Відгуки клієнтів

Відгуків поки немає. Будь першим, хто написав.

Показати всі відгуки

Залиште відгук

ПеревагиКомпанії
Farba

Індивідуальний підхід

Для нас важливо щоб кожен клієнт був на 100% задоволений нашою роботою.

Термінове виконання замовлення

Виконаємо ваше замовлення за добу (уточнюйте опцію у менеджерів)

Виконання замовлення вчасно

Не порушуємо терміни обумовлені з клієнтом. Ви можете розраховувати на нас!

Сама низька ціна в Києві

Завдяки власному обладнанню і великим об'ємам виробництва, ми отримали максимально низьку ціну для наших клієнтів. Ми не працюємо з посередниками, тому ви не переплачуєте.

Будь-які тиражі, розміри і матеріали.

Працюючи з виробниками на пряму ми маємо доступ до всіх можливих матеріалів, а наше професійне обладнання та висококваліфіковані співробітники з легкістю виконають проєкт будь-якої складності